Chat with us, powered by LiveChat Łóżko ASTON COMFORTEO tapicerowane

Łóżko ASTON COMFORTEO tapicerowane

1 661,00 zł

Tapicerowane łóżko Aston Comforteo ze stylowym wezgłowiem dostępnym w dwóch wymiarach do wyboru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wygodne łóżko Aston Comforteo tapicerowane będzie pasować do wnętrz urządzonych nowocześnie, ale i w aranżacjach nieco bardziej klasycznych powinno odnaleźć się bez trudu. Mebel wykonany jest solidnie i posiada masywną konstrukcję, która osadzona jest na niewielkich, niskich nogach. Atrakcyjnie prezentuje się głęboko przeszywany w pionie i poziomie zagłówek tego komfortowego łóżka, który dostępny jest w dwóch różnych wysokościach do wyboru: 106 cm lub 120 cm. Mebel oferowany jest z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika. Tapicerowane łóżko Aston Comforteo może mieć różne wielkości, więc sprawdzi się zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary, poza tym jego rozmiar dopasować można do wielkości wnętrza. Dostępne wymiary łóżka to: 80x200, 90x200, 100x200, a także 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Do wyboru jest nie tylko wielkość łóżka i wysokość zagłówka, ale również rodzaj i kolor jego tapicerki. Mebel może być obity materiałem, który można wybrać spośród aż 5 różnych kategorii (I, II, III, IV, V). W ten sposób można bez problemu dopasować łóżko do posiadanej już aranżacji wnętrza, czy też wprowadzić w jej dotychczasowym odbiorze wizualnym atrakcyjną zmianę.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Aston Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test