Łóżko MADISON LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko MADISON LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko MADISON LUX NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko MADISON LUX NEW DESIGN tapicerowane

1 645,00 zł
Nowy produkt

Pikowane łóżko Madison Lux New Design w wielu wykończeniach do wyboru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko jest główną ozdobą każdej sypialni. Wielbicielom wersji tapicerowanych oferujemy bogatą kolekcję marki New Design. Łóżko Madison Lux składa się z klasycznej, szerokiej ramy i pikowanego, delikatnie zakrzywionego wezgłowia o wysokości 82 cm. Ze względu na masywną i solidną budowę, jego piękno objawia się szczególnie w dużych i jasnych pokojach. Osoby preferujące zdobienia przykuwające uwagę mogą na specjalne życzenie zamówić przepikowanie kryształami lub guzikami. Łóżko Madison Lux występuje w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych do wyboru. Dostępne są także różne modele nóżek pasujących do tego modelu łóżka. Można także zamówić jego wersję z podnoszonym stelażem, pod którym mieści się pojemnik na pościel. Na indywidualne zamówienie klienta istnieje możliwość zmiany wysokości boków i wezgłowia łóżka Madison Lux.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Madison Lux

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN