Łóżko CRISTIANO BED DESIGN tapicerowane

2 631,00 zł

Nowoczesne łóżko tapicerowane Cristiano Bed Design wyposażone w stylowy zagłówek oraz solidne nóżki. Łóżko z możliwością wyboru tkaniny tapicerki, a także pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Stylowe łóżko tapicerowane Cristiano Bed Design łączy w sobie najwyższą jakość wykonania oraz nienaganną estetykę. Mebel zwraca uwagę wysokim zagłówkiem ozdobionym dodatkowo gustownymi przeszyciami, podkreślającymi jego prestiżowy charakter. Całość konstrukcji została osadzona na stabilnych nóżkach. Niebanalny oraz uniwersalny design sprawia, że łóżko Cristiano z łatwością wpisze się w każdą aranżację sypialni i wniesie do niej sporo klasy. Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej klasy materiałów model zapewnia najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Kilka dostępnych grup tkanin tapicerki pozwala na dopasowanie mebla do istniejącej aranżacji sypialni zgodnie z własnymi preferencjami. Łóżko tapicerowane Cristiano dostępne jest w wariancie z praktycznym pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika na pościel.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Cristiano Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test