Łóżko Enzo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Enzo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Enzo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Enzo Bed Design tapicerowane

Łóżko ENZO BED DESIGN tapicerowane

2 545,00 zł

Gustowne łóżko tapicerowane Enzo Bed Design z modnym zagłówkiem i kolorami tkanin do wyboru. Występuje w wielu rozmiarach oraz z opcją wyboru obecności pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nowoczesny model Łóżka Enzo Bed Design to połączenie funkcjonalności z niecodziennym stylem. Łóżko pozytywnie odznacza się na tle innych modeli modnym zagłówkiem, który solidnie wykonany, zapewnia najwyższy poziom wygody podczas codziennego odpoczynku. Dodatkowo mebel występuje w wielu wariantach kolorystycznych tkanin, dlatego idealnie wpasuje się w każdy motyw przewodni pomieszczenia, stwarzając perfekcyjną przestrzeń do relaksu i zdrowego snu. Dzięki możliwości wyboru różnych opcji wymiarowych, łóżko tapicerowane Enzo Bed Design dobrze odnajdzie się zarówno w przestrzennych sypialniach, jak i tych nieco mniejszych.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Enzo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test