Chat with us, powered by LiveChat Łóżko OSLO EKODOM

Łóżko OSLO EKODOM

3 886,00 zł

Nowoczesne łóżko Oslo Ekodom z szykownym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru ramy.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Wezgłowie:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Solidne łóżko Oslo Ekodom z eleganckim zagłówkiem to mebel o wysokim stopniu dekoracyjności i funkcjonalności. Podstawa modelu została stworzona na podstawie trwałych materiałów takich jak: lite drewno olchowe lub dębowe o maksymalnej grubości deski do 4 cm. Dodatkowo wspomniany surowiec można z łatwością dopasować do własnych preferencji aranżacyjnych sypialni, ponieważ standardowo występuje on w kilku opcjach kolorystycznych. Łóżko Oslo Ekodom jest oferowane także w siedmiu wariantach wymiarowych, dlatego bez problemu można wybrać ten typ, który najbardziej sprosta naszym wymaganiom, zarówno pod względem powierzchni pokoju, jak i zapotrzebowania na wielkość przestrzeni do snu. Co więcej, zagłówek pokryty miękką tkaniną znacznie podwyższy poziom komfortu snu czy odpoczynku, eliminując przy tym nieprzyjemne wrażenia związane z opieraniem się o zimną ścianę. Ponadto producent umożliwia wybór rodzaju wezgłowia spośród aż pięciu rodzajów.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Oslo Ekodom
Rodzaje wezgłowii Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test