Łóżko TOLEDO TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu buk
  • Łóżko TOLEDO TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu buk

Łóżko TOLEDO TARTAK MEBLE drewniane

2 899,00 zł

Nowoczesne drewniane łóżko Toledo Tartak Meble dostępne w wielu wybarwieniach drewna do wyboru: białe, buk, dąb olej, dąb rustical lub dąb sonoma oraz z zestawem szuflad w standardzie.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Designerskie łóżko Toledo Tartak Meble drewniane to propozycja dla osób, które lubią nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, a przy tym poszukują mebli komfortowych i wytrzymałych przez lata. Łóżko dostępne jest w wersji wykonanej z drewna bukowego (kolor buk lub biały) i wersji wykonanej z drewna dębowego (kolor dąb olejowany, dąb rustical lub dąb sonoma) do wyboru. Na uwagę zasługuje ciekawa podstawa łóżka, która podpiera stelaż nie w częściach zewnętrznych, tylko bardziej wewnętrznych. Podparcie stanowią dwie podłużne, szerokie nogi, które obejmują całą szerokość łóżka każda – między nimi jest wolna przestrzeń. Łóżko Toledo Tartak Meble dostępne jest w standardowej wersji z zestawem praktycznych wysuwanych szuflad. Atrakcyjnie prezentuje się również zagłówek mebla, który dodatkowo zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem. Łóżko Toledo Tartak Meble posiada zagłówek wysoki z dodatkową, poziomie ustawioną deską drewnianą. Mebel dostępny jest w opcjach wielkości na materace 140/160/180x200. Całościowe wymiary konstrukcji łóżka to natomiast +9 cm na szerokości i +7,5 cm na długości.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Toledo Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test