Chat with us, powered by LiveChat Łóżko BERGAMO EKODOM drewniane

Łóżko BERGAMO EKODOM drewniane

2 465,00 zł

Solidne i stylowe łóżko Bergamo Ekodom wykonane z wysokiej jakości drewna w wielu wybarwieniach do wyboru.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Bergamo to drewniany model stworzony przez polską markę Ekodom. Mebel posiada solidną konstrukcję z wezgłowiem, co sprawia, że użytkownik może wygodnie oprzeć o niego ciało. Łóżko Bergamo Ekodom może być wykonane z litego drewna olchowego lub dębowego o grubości deski do 4 centymetrów - w zależności od wyboru opcji. Model jest dostępny w dziewięciu różnych wybarwieniach, dzięki czemu każdy dopasuje kolor mebla do własnych preferencji oraz zmysłu estetycznego. Łóżko Bergamo można zamówić w standardowej wersji bez szuflady na pościel lub wraz z nią. W zależności od potrzeb może ona zajmować całą powierzchnię pod łóżkiem, ⅔ lub ½ długości mebla. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w sypialni.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Bergamo Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test