Łóżko QUADDRO DOUBLE NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO DOUBLE NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO DOUBLE NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko QUADDRO DOUBLE NEW DESIGN tapicerowane

1 998,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Quaddro Double New Design tapicerowane dostępne w wariancie z pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Modele tapicerowane to dobre rozwiązanie dla stylowych, a zarazem przytulnych sypialni. Miękkie obicia nadają uroku i wrażenia ciepła. Łóżko Quaddro Double od marki New Design to przykład tego, że prostota jest ponadczasowa i uniwersalna. Model posiada bardzo klasyczny design w postaci harmonijnych prostokątów. W łóżku Quaddro Double brak jest jakikolwiek zbędnych zdobień, dzięki czemu uzupełniając je o odpowiednie poduszki lub narzutę, łatwo dopasujemy ten mebel do każdej aranżacji. Panel tylni jest wysoki, dzięki czemu można wykorzystać go jako oparcie gdy czytamy lub oglądamy telewizję w łóżku. Klient sam decyduje o kolorze i modelu tkaniny obiciowej. W łóżku Quaddro Double można zmienić także dowolnie wysokość boków i wezgłowia oraz rodzaj nóg. Producent oferuje także modele z wewnętrznym miejscem na pościel.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Quaddro Double

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN