Chat with us, powered by LiveChat Łóżko NATURE COMFORTEO tapicerowane

Łóżko NATURE COMFORTEO tapicerowane

2 468,00 zł

Wygodne tapicerowane łóżko Nature Comforteo z możliwością dostosowania mebla o praktyczny pojemnik na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Atrakcyjne łóżko Nature Comforteo tapicerowane to propozycja, która doskonale odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, które urządzone są minimalistycznie, ale również w innych aranżacjach będzie prezentować się ciekawie. Mebel może pełnić rolę łóżka singla, ale i w wersji wygodnego łoża pary sprawdzi się bardzo dobrze. Dostępne wymiary łóżka Nature Comforteo to 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm. Wybierać można jednak nie tylko wielkość modelu, ale również rodzaj jego tapicerki, którą pokryty jest również zagłówek. Tkaninę obicia można wybierać spośród 5 grup materiałów (I, II, III, IV, V). Łóżko Nature Comforteo wykonane jest drobiazgowo, przez co jest nie tylko solidne i wytrzymałe, ale też bardzo atrakcyjne wizualnie. Na uwagę zasługują jego charakterystyczne elementy drewniane w kolorze buku. Mowa o wykończeniu zagłówka oraz o przednich nogach. Konstrukcja spania w części tylnej opiera się o wysoki zagłówek, a w części przedniej postawiona jest na dwóch drewnianych nogach. W ten sposób powietrze może swobodnie przepływać pod łóżkiem i łatwiej o utrzymanie porządku. Ciekawie prezentuje się profilowana część zagłówka, ponadto łóżko Nature dostępne jest w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Nature Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test