Łóżko Carlo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Carlo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Carlo Bed Design tapicerowane

Łóżko CARLO BED DESIGN tapicerowane

2 101,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Carlo Bed Design z eleganckim zagłówkiem oraz solidnymi nóżkami z możliwością wyboru tkaniny, a także obecności pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Funkcjonalne klasyczne łóżko tapicerowane Carlo Bed Design to mebel, który można dopasować do każdego stylu urządzanej sypialni. Jego standardowe wymiary oraz różnego rodzaju wersje kolorystyczne tkanin pozwalają na wybór perfekcyjnej przestrzeni do regenerującego snu czy relaksującego odpoczynku. Stylowy zagłówek oraz ogólny design łóżka sprawią, że będzie ono spełniać nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Łóżko Carlo dobrze sprawdzi się w dużych i nieco mniejszych sypialniach. Model występuje w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika na pościel.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Carlo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test