Chat with us, powered by LiveChat Łóżko ELEKTRA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko ELEKTRA COMFORTEO tapicerowane

2 186,00 zł

Luksusowe i eleganckie tapicerowane łóżko Elektra Comforteo z pikowanym zagłówkiem. Mebel dostępny w standardowych rozmiarach.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Luksusowe i eleganckie łóżko Elektra Comforteo tapicerowane to opcja, która bez wątpienia zrobi wrażenie na każdym, kto lubi efektowne zdobnictwo. Na pierwszy plan wysuwa się głęboko pikowany zagłówek tego mebla, który wygląda niesamowicie miękko i wyjątkowo. Zagłówek może mieć różne wysokości, zależnie od wyboru użytkownika. Dostępne opcje to 86 cm, 106 cm oraz 120 cm. Kolorystycznie zagłówek będzie komponować się z pozostałą częścią tapicerki łóżka, a jej rodzaj i kolor wybrać można samodzielnie spośród aż 5 różnych kategorii przygotowanych tkanin obiciowych (I, II, III, IV, V). Łóżko Elektra Comforteo jest dość nisko osadzone – wspiera się na niewielkich nogach w niedużej wysokości nad ziemią. Jego konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała, poza tym mebel jest bardzo komfortowy. Wybrać można jego wariant z pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika, jeśli nie jest potrzebny. Model równie atrakcyjny będzie w wersji jednoosobowej, jak i dwuosobowej. Oferowany jest w 7 wariantach wielkościowych, więc łatwo dostosujemy go do wielkości sypialni i ilości wolnego miejsca – dostępne możliwości wymiarowe to: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Elektra Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test