Łóżko IVO BED DESIGN tapicerowane

2 459,00 zł

Wygodne łóżko Ivo Bed Design, wykonane w minimalistycznym stylu, to świetna propozycja do każdego rodzaju sypialni. Łóżko Ivo jest dostępne w opcji z pojemnikiem lub bez.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Modernistyczne łóżko Ivo Bed Design tapicerowane w stonowanej kolorystyce to perfekcyjna propozycja do wielu stylów urządzania sypialni. Klasyczne wykonanie oraz zastosowanie wyłącznie solidnych komponentów sprawia, że łóżko posłuży przez wiele lat. Podczas aranżowania pomieszczenia do snu, powinniśmy pamiętać o niezwykle ważnych zdrowotnych właściwościach dobrego i spokojnego odpoczynku. To właśnie z tego względu warto wybierać podłoże do snu, które spełni wymagania funkcjonalne oraz estetyczne. Nowoczesne łóżko Ivo Bed Design to świetny przykład praktycznego i jednocześnie dekoracyjnego mebla. Prostota, przejawiająca się w stylu, w jakim został wykonany model, umożliwia jego usytuowanie w każdej modernistycznej sypialni. Łóżko Bed Design tapicerowane jest dostępne (opcjonalnie) z pojemnikiem, dzięki któremu z łatwością można przechowywać pościel czy inne przedmioty rzadko używane na co dzień. Dostępność wielu rodzajów i kolorów tkanin obiciowych sprawia, że model może nabrać zupełnie nowego wyglądu, tym samym uświetniając cały wystrój wymarzonej sypialni.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Ivo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test