Łóżko QUADDRO MINI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO MINI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO MINI NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko QUADDRO MINI NEW DESIGN tapicerowane

1 998,00 zł
Nowy produkt

Stylowe łóżko Quaddro Mini New Design z możliwością wyboru rodzaju tkaniny obiciowej i jej koloru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżka tapicerowane firmy New Design cechuje wytworność i solidność wykonania z najwyższej klasy materiałów. Łóżko QUADRO MINI przykuwa uwagę wezgłowiem pikowanym w niewielkie kwadraty zestawionym z prostą linią ramy. Minimalistyczna forma pozwala na wpasowanie go w każdą przestrzeń, nawet tych najbardziej nowoczesnych wnętrz. To także propozycja dla wielbicieli wieczornego czytania do poduszki. Miękkie i wysokie oparcie będzie idealnym podparciem dla kręgosłupa. Klient sam wybiera rodzaj i kolor obicia swojego łóżka. Łóżko Quaddro Mini dostępne jest w wymiarach dostosowanych do sypialni małżeńskich. Na zamówienie mogą powstać jednak również inne wymiary o różnych wysokościach wezgłowia i boków. Indywidualnie dobrać można także wykończenie pikowania guzikami lub eleganckimi kryształami. Łóżko Quaddro Mini występuje w funkcjonalnej odmianie z miejscem na pościel.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Quaddro Mini

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN