Chat with us, powered by LiveChat Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane w kolorze białym
  • Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane w kolorze białym
  • Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko VIGO TARTAK MEBLE drewniane

2 649,00 zł

Drewniane łóżko Vigo Tartak Meble z praktycznymi szufladami na pościel.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nietuzinkowe łóżko Vigo Tartak Meble drewniane dobrze odnajdzie się w różnorodnie zaaranżowanych sypialniach, stając się ich idealnym dopełnieniem estetycznym. Na uwagę zasługuje solidna i trwała konstrukcja tego mebla, a także jego ciekawa forma i komfort użytkowania. Na pierwszy plan wysuwa się tu nietypowy stelaż, który podtrzymuje część frontową (przynożną) łóżka nie przy jej końcu, a nieco głębiej, tworząc tym samym wysunięty w górnej części element podtrzymujący materac. Łóżko posiada ponadto wysoki zagłówek, który pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale i użytkową. Całość dopełnia pojemna szuflada z dwoma wycięciami pełniącymi rolę uchwytów. Łóżko Vigo Tartak Meble może być wykonane z drewna bukowego (kolor: buk lub biały) bądź drewna dębowego (kolory: dąb olej, dąb rustical lub dąb sonoma). Dostępne są modele o wymiarach przeznaczonych do materacy 140/160/180x200 cm, przy czym wymiary zewnętrzne całej konstrukcji to +7,5 cm na szerokość oraz +10 cm na długość.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Vigo Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test