Łóżko Lulea Ekodom drewniane
  • Łóżko Lulea Ekodom drewniane

Łóżko LULEA EKODOM drewniane

1 888,00 zł
Nowy produkt

Solidne i klasyczne łóżko Lulea Ekodom wykonane z litego drewna olchowego. Dostępne w 6 wersjach kolorystycznych.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Lulea Ekodom z litego drewna olchowego w klasycznym stylu, wyróżniające się prostotą i funkcjonalnością. Dostępne w 6 kolorach do wyboru (olcha naturalna, miodowy, wiśnia, orzech, ciemny orzech, olcha biała). Do łóżka Lulea dostępna jest również szuflada na pościel – na 2/3 długości łóżka (w przypadku łóżka z szafkami nocnymi) oraz na jego całość. Lulea jest dostępna w 7 standardowych rozmiarach, na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zmian wymiarów łóżka. Do kompletu można zamówić również szafkę nocną L-FORM.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Lulea Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Łożko Lulea

Łożko jest piękne. Minimalistyczne a solidne. Bardzo dobrze wykonane.To już drugie łózko w sklepie Pan Materac. Drugi raz to samo. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test