Chat with us, powered by LiveChat Łóżko GOTLAND PLUS EKODOM drewniane
Łóżko Gotland Plus Ekodom drewniane aranżacja
  • Łóżko Gotland Plus Ekodom drewniane
  • Łóżko Gotland Plus Ekodom drewniane aranżacja

Łóżko GOTLAND PLUS EKODOM drewniane

3 842,00 zł
Nowy produkt

Klasyczne, drewniane łóżko Gotland Plus Ekodom z przydatnym pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Gotland Plus to solidna konstrukcja wykonana z jednolitego drewna olchowego o grubości 3 cm. Posiada wysoki panel tylny z miękkim obiciem. Rozwiązanie takie jest bardzo praktyczne, ponieważ wezgłowie stanowi wygodne oparcie w przypadku siedzenia w łóżku. Nie trzeba używać już żadnych dodatkowych poduszek, gdy czytamy książkę lub oglądamy telewizję w łóżku. Tkanina, którą wykorzystano do obicia to eko-skóra Vienna. Istnieje możliwość wybarwienia części wykonanych z drewna olchowego. Dzięki temu bardzo łatwo wpasujemy łóżko Gotland Plus do wystroju sypialni. Największym atutem tego modelu jest obszerny pojemnik w którym z łatwością zmieścimy naszą pościel. Stelaż jest otwierany od frontu lub boku łóżka.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne, poduszkę na zagłowie oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Gotland Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test