Łóżko Kiruna Plus Ekodom drewniane
  • Łóżko Kiruna Plus Ekodom drewniane

Łóżko KIRUNA PLUS EKODOM drewniane

4 677,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko Kiruna Plus Ekodom drewniane, posiadające pojemnik na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Kiruna Plus to jedno z wielu modeli łóżek drewnianych oferowanych przez firmę Ekodom. Wyróżnia się spośród nich delikatnym wezgłowiem. Tworzą je cienkie szczebelki umieszczone w szerokiej ramie. Materiałem, z którego wykonano łóżko Kiruna Plus, jest lite drewno olchowe o grubości deski do 5,5 cm. Ten model posiada pojemnik umieszczony pod stelażem otwieranym od frontu lub boku łóżka. Standardowo produkt występuje w kolorze „olcha naturalna”, jednak w przypadku wyboru innego odcienia, drewno jest odpowiednio wybarwiane. Łóżko Kiruna Plus dostępne jest w siedmiu standardowych wielkościach, a nietypowe wymiary są realizowane na indywidualne zamówienie klienta. Model Kiruna Plus tworzy zestaw z szafką M-Form lub M-Form z półką. Ten solidny produkt będzie idealny do klasycznych sypialni i posłuży przez wiele lat.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Kiruna Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test