Chat with us, powered by LiveChat Łóżko ALTO TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko ALTO TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko ALTO TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko ALTO TARTAK MEBLE drewniane

5 499,00 zł

Klasyczne łóżko drewniane Alto Tartak Meble z oryginalnym wezgłowiem.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wyjątkowe łóżko Alto Tartak Meble drewniane stanie się perfekcyjną ozdobą każdej sypialni, wnosząc do pomieszczenia powiew ciepła i przytulności. Dobrze odnajdzie się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i w wystrojach nowoczesnych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Mebel zwraca na siebie uwagę, a przy tym jest bardzo solidnie wykonany i szczególnie komfortowy, co czyni go doskonałym wyborem między innymi do głównej domowej sypialni. Łóżko jest dębowe i utrzymane w pięknym kolorze olejowanego dębu. Uwagę przyciąga jego wyjątkowy, szczebelkowany poziomo zagłówek, który prezentuje się bardzo ciekawie. Całość podpierają masywne nogi o grubości aż 11x10 cm. Łóżko Alto Tartak Meble dostępne jest w wielkościach wewnętrznych 140/160/180x200 cm. Jeśli chodzi natomiast o wymiary zewnętrzne konstrukcji, należy dodać 20 cm na szerokości oraz 27,5 cm na długości mebla. W zestawie nie znajduje się szuflada, dzięki czemu uzyskano wolną przestrzeń przy ziemi.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Alto Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test