Chat with us, powered by LiveChat Łóżko LISA TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko LISA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko LISA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko LISA TARTAK MEBLE drewniane

899,00 zł

Drewniane łóżko Lisa Tartak Meble idealne do pokoju dziecka lub nastolatka.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Gustowne łóżko Lisa Tartak Meble drewniane bardzo dobrze sprawdzi się między innymi w pokoju młodzieżowym. Jego nienachalna konstrukcja bez trudu wpisze się w różnorodne aranżacje, stając się ich atrakcyjnym dopełnieniem. Łóżko wyróżniają jednak nie tylko walory wizualne, ale także wysoka trwałość konstrukcji, co jest zasługą wykonania z wysokiej jakości drewna sosnowego. Drewniane łóżko Lisa Tartak Meble ma wymiary wewnętrzne 90x200 cm, a zewnętrzne raptem o 9,5 cm większe, co czyni je doskonałą opcją również do pomieszczeń sypialnianych o ograniczonej przestrzeni. Mebel nie będzie ponadto przytłaczać przestrzeni, gdyż nie posiada szuflady podmateracowej, przez co nie prezentuje się masywnie. Łóżko Lisa zamówić można w kolorze sosny lub kolorze białym – obie wersje prezentują się bardzo atrakcyjnie. Trzy strony części materacowej są w tym modelu delikatnie zabudowane lekko podwyższonym stelażem, przez co łóżko będzie korzystnie wyglądać dosunięte dłuższym (zabudowanym) bokiem do ściany.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Lisa Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test