Chat with us, powered by LiveChat Łóżko RAYO TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko RAYO TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko RAYO TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko RAYO TARTAK MEBLE drewniane

3 499,00 zł

Stylowe drewniane łóżko Rayo Tartak Meble z czarnymi płozami zamiast klasycznych nóżek.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nowoczesne łóżko Rayo Tartak Meble drewniane wpisze się w gusta osób poszukujących mebli nietuzinkowych i komfortowych zarazem, które przez długie lata będą zachwycać wyglądem i funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje ciekawa, czarna podstawa płozowa tego mebla, która sprawia, że konstrukcja prezentuje się lekko, wręcz jakby unosiła się w powietrzu. Stelaż łóżka wykonany jest natomiast z drewna dębowego, podobnie jak jego podzielony w poziomie na dwie części zagłówek. Łóżko Rayo Tartak Meble dostępne jest w kolorze dębu olejowanego, który subtelnie kontrastuje z czernią stelaża i wpisze się w różnorodne aranżacje. Modele łóżka przystosowane są do materacy o wymiarach 140/160/180x200 cm, zależnie od potrzeb użytkownika. Jeśli chodzi o wymiary całej konstrukcji, do długości materaca należy dodać 15 cm, a do szerokości 5 cm. Łóżko nie posiada szuflady, więc przestrzeń znajdująca się pod nim jest wolna, co ułatwia sprzątanie i jednocześnie zapewnia swobodny przepływ powietrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Rayo Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test