Łóżko ARUBA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko ARUBA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko ARUBA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko ARUBA TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko ARUBA TARTAK MEBLE drewniane

2 299,00 zł

Stylowe łóżko Aruba Tartak Meble dostępne w wielu wybarwieniach drewna: białe, buk, dąb olej, dąb rustical lub dąb sonoma.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nowoczesne łóżko Aruba Tartak Meble drewniane to propozycja dla osób wymagających, które cenią meble nie tylko solidne, ale również o wyjątkowej prezencji. Stelaż łóżka jest masywny i solidny, ale cała konstrukcja prezentuje się lekko, co jest zasługą ciekawie zaprojektowanego zagłówka oraz braku szuflady w części podmateracowej. Łóżko Aruba Tartak Meble dostępne jest w wersji wykonanej z drewna bukowego lub dębowego do wyboru, ponadto wybierać można między różnymi wariantami kolorystycznymi: buk lub biel, a także dąb olej, dąb rustical lub dąb sonoma. Model zakupić można w różnych wymiarach dedykowanych do materacy 140/160/180x200. Jeśli chodzi o wymiary zewnętrzne łóżka, do każdego z podanych wymiarów należy dodać 20 cm. Ze względu na swoją konstrukcję i wiele wariantów kolorystycznych do wyboru, mebel bez trudu dopasować można do różnorodnie wykończonych sypialni – w każdym przypadku stanie się nie tylko komfortowym miejscem wypoczynku, ale i bardzo gustowną ozdobą.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Aruba Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test