Łóżko LIVA SENIOR TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko LIVA SENIOR TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko LIVA SENIOR TARTAK MEBLE drewniane

1 059,00 zł

Solidne łóżko drewniane Liva Senior Tartak Meble z podwyższonymi nóżkami.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wysokie łóżko Liva Senior Tartak Meble drewniane to model, który szczególnie polecany jest osobom starszym lub mającym pewne ograniczenia ruchowe, utrudniające zwłaszcza samodzielne siadanie i wstawanie. Łóżko posiada wyższy o 10 cm stelaż w stosunku do standardowego modelu, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej korzystać z niego seniorom i osobom schorowanym. Mebel jest również bardzo solidny, co zawdzięcza wykonaniu w całości z wytrzymałego drewna sosnowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, stabilne i trwałe przez lata. Łóżko Liva Senior Tartak Meble dostępne jest w kolorze białym lub sosny. Oba modele są delikatnie zdobione na stelażu, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nienachalnie zarazem. Dostępne modele mają wymiary wewnętrzne 90x200, 140x200 i 160x200. Szerokości zewnętrzne są o 10 cm większe, a długość zewnętrzna każdego modelu to 212 cm. Łóżko nie posiada szuflady, przez co stelaż wygląda lekko i łatwiej o sprzątanie i utrzymanie czystości pod nim.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Liva Senior Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test