Łóżko SVENJA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko SVENJA TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko SVENJA TARTAK MEBLE drewniane

790,00 zł

Klasyczne łóżko drewniane Svenja Tartak Meble w kilku standardowych rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Ciekawie zaprojektowane łóżko Svenja Tartak Meble drewniane należy do mebli, które zaskakują swoją formą oraz satysfakcjonują komfortem użytkowania. Konstrukcja wykonana jest w całości z wytrzymałego drewna sosnowego, dzięki czemu służyć może lata w nienagannym stanie funkcjonalnym i wizualnym. Dostępne są modele w kolorze sosny lub białym, więc dobranie łóżka do własnych preferencji i wystroju sypialni nie będzie stanowić problemu. Drewniane łóżko Svenja Tartak Meble zwraca uwagę ustawieniem zagłówka i części frontowej. Zagłówek jest niezabudowany w części pod materacem, w przeciwieństwie do części frontowej (przynożnej), co prezentuje się atrakcyjnie. Mebel nie posiada szuflady, więc przestrzeń pod łóżkiem pozostaje przewiewna i można bez trudu utrzymać jej higienę. Model dostępny jest w wielu wielkościach, więc sprawdzi się zarówno jako jednoosobowy, jak i małżeński. Możliwe wymiary wewnętrzne to 90/140/160/180x200 cm, a wymiary zewnętrzne to szerokość +11,5 cm oraz długość +7 cm.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Svenja Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test