Łóżko Kiruna Ekodom drewniane aranżacja
  • Łóżko Kiruna Plus Ekodom drewniane
  • Łóżko Kiruna Ekodom drewniane aranżacja

Łóżko KIRUNA EKODOM drewniane

3 168,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości łóżko Kiruna Ekodom drewniane. Wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Klasyczne łóżko Kiruna Ekodom z wygodnym zagłówkiem. Jego klasyczny i prosty design idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Łóżko Kiruna posiada 6 różnych kolorów wybarwienia litego drewna olchowego. Do łóżka można również dokupić szafki nocne L-FORM. Łóżko Kiruna dostępne jest w 7 standardowych wymiarach, jednak na indywidualne potrzeby klienta dokonywane są wszelkie zmiany wymiarów łóżka. Do łóżka można również zamówić szufladę na pościel, która posiada dwa różne rozmiary: na 2/3 długości łóżka (do łóżek posiadających stoliki nocne) lub na całą jego długość.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Kiruna Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test