Łóżko QUADDRO MIDI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO MIDI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO MIDI NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko QUADDRO MIDI NEW DESIGN tapicerowane

1 998,00 zł
Nowy produkt

Stylowe łóżko Quaddro Midi New Design z możliwością wyboru rodzaju tkaniny obiciowej i jej koloru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Quaddro Midi to klasyczne łóżko tapicerowane z pikowaniem w symetryczne prostokąty. Posiada bardzo wysoki panel tylny nadający wytworności całości. Model pasuje zarówno do surowych aranżacji, jak i wnętrz urządzonych w przytulny sposób. Niewielkie, regularnie ułożone prostokąty odznaczają się wyraźnie w wezgłowiu i dają poczucie estetycznego ładu. Dodatkowo są dość miękkie więc wygodnie można się o nie oprzeć. Element ten przytwierdzony jest do prostej, gładkiej ramy. Konstrukcja łóżka Quaddro Midi może zostać wzbogacona o podnoszony stelaż, pod którym znajdzie się miejsce do przechowywania pościeli. Istnieje możliwość modyfikacji kilku parametrów łóżka: wysokość wezgłowia i boków, rozmiar ramy, rodzaj nóg. Producent oferuje łóżko Quaddro Midi z szerokim wyborem rodzaju i kolorystyki tkanin, którymi zostanie obite. Do wyboru mamy całą paletę barw oraz materiały takie jak wysokiej jakości tkanina, skóra naturalna lub ekologiczna. Piękno modelu Quaddro Midi ujawnia się szczególnie w obszernych i dobrze nasłonecznionych pomieszczeniach.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Quaddro Midi

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN