Łóżko HALDEN PLUS EKODOM drewniane aranżacja
  • Łóżko HALDEN PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko HALDEN PLUS EKODOM drewniane aranżacja

Łóżko HALDEN PLUS EKODOM drewniane

3 306,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Halden Plus Ekodom olchowe z praktycznym pojemnikiem.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Halden Plus zostało zaprojektowane z myślą o osobach mających problem z alergiami oraz doceniających meble, które nie stanowią przeszkody podczas porządków. Jego głównym atutem jest pojemnik umieszczony 10 cm nad podłogą. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzątanie pod łóżkiem nie przysparza kłopotów, ponieważ w szczelinie zmieści się każda szczotka odkurzacza. Pojemnik nie jest dzielony, dlatego zmieścić w nim można rzeczy w większym rozmiarze. Jego dno jest trwałe i odporne na obciążenia. Dostęp do pojemnika można uzyskać z dwóch stron – od nóg i boku łóżka. Łóżko Halden Plus posiada eleganckie oparcie i wysokości 90 cm, składające się z trzech poprzecznych listewek. Zagłówek jest lekko nachylony, dzięki czemu można się o niego wygodnie oprzeć. Solidność całej konstrukcji zapewniają metalowe mocowania. Materiał ten może zostać wybarwiony na jeden z sześciu kolorów – olcha miodowa, wiśnia, orzech, ciemny orzech i olcha biała.

UWAGA! Łóżko dostarczane jest jako komplet elementów do samodzielnego montażu. Łóżko posiada pojemnik na pościel oraz stelaż na listwach elastycznych z siłownikami gazowymi. Do modelu osobno dokupić należy materac. Osoba, dokonująca zakupu może wybrać system otwierania pojemnika. Należy w polu informacje napisać jaki rodzaj otwarcia preferujemy. Dostępne są następujące rozwiązania: Klasyczne otwieranie do góry, A – Otwieranie boczne LEWE oraz B – Otwieranie boczne prawe.

Łóżko Halden Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test