Chat with us, powered by LiveChat Łóżko GRENADA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko GRENADA COMFORTEO tapicerowane

2 490,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Grenada Comforteo z możliwością wyboru opcji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie łóżko tapicerowane Grenada Comforteo to produkt, który dobrze odnajdzie się zarówno w sypialni singla, jak i w sypialni małżeńskiej. Wykonane jest z solidnych materiałów, które sprawiają, że jest wytrzymałe. Dodatkowo mebel prezentuje się bardzo atrakcyjnie, co jest zasługą między innymi ciekawie zaprojektowanego zagłówka z ozdobnymi przeszyciami, który nie tylko chroni ścianę przed zabrudzeniem, ale też stanowi doskonałe podparcie dla poduszek. Łóżko Grenada Comforteo dostępne jest w trzech rozmiarach do wyboru. Może mieć wymiary 140x200, 160x200 lub 180x200 cm, zależnie od potrzeb użytkownika. Łóżko nie będzie prezentować się masywnie nawet przy największych wymiarach, gdyż jego konstrukcja osadzona jest na cienkich, dość wysokich nóżkach, przez co bryła zyskuje optycznie lekkość. Takie rozwiązanie ułatwia sprzątanie w okolicy łóżka i pod nim, a poza tym umożliwia swobodny przepływ powietrza. Mebel ma zaokrąglone krawędzie boczne frontowej płozy. Łóżko Grenada Comforteo może być tapicerowane jedną z 5 grup tkanin do wyboru (I, II, III, IV, V). Wybierać można spośród modeli z praktycznym pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika, zależnie od własnych potrzeb i preferencji.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Grenada Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test