Chat with us, powered by LiveChat Łóżko VIK PAN MATERAC tapicerowane
Łóżko Vik Pan Materac tapicerowane
  • Łóżko Vik Pan Materac tapicerowane
  • Łóżko Vik Pan Materac tapicerowane
PAN MATERAC

Łóżko VIK PAN MATERAC tapicerowane

2 221,00 zł

Eleganckie tapicerowane łóżko Vik Pan Materac z wygodnym zagłówkiem i możliwością wyboru wersji z pojemnikiem lub bez.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko tapicerowane Vik Pan Materac to połączenie klasyki z nowoczesnością za sprawą stylowego wezgłowia. Łóżko Vik idealnie odnajdzie się w każdej aranżacji sypialni. Miękki i przyjemny w dotyku zagłówek tworzy doskonałe warunki do relaksu w pozycji siedzącej podczas czytania książki lub wieczornego oglądania filmu. Stylowe wzory wezgłowia z pewnością trafią w gust najbardziej wymagających użytkowników. Łóżko Vik Pan Materac dostępne jest w standardowych rozmiarach oraz wielu kolorach i rodzajach tkanin obiciowych. Dodatkowo łóżko można wybrać zarówno w wersji z praktycznym pojemnikiem na pościel, jak i bez pojemnika.
Wymiary łóżka:
- grubość zagłówka – 11 cm
- grubość boku – 5 cm
- wysokość ramy – 30 cm

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Vik Pan Materac

Łóżko Vik Pan Materac

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
PAN MATERAC