Łóżko Alessio Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Alessio Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Alessio Bed Design tapicerowane

Łóżko ALESSIO BED DESIGN tapicerowane

2 311,00 zł

Eleganckie łóżko tapicerowane Alessio Bed Design ze stylowym zagłówkiem oraz możliwością wyboru pomiędzy wersją z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Gustowne tapicerowane Łóżko Alessio Bed Design jest świetną propozycją dla osób urządzających swoją sypialnię w klasycznym stylu. Łóżko najlepiej odnajdzie się w towarzystwie eleganckich mebli, dodając pomieszczeniu odrobiny luksusu i ekstrawagancji. Dzięki temu, że łóżko Alessio jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, jego dopasowanie do barwy przewodniej pomieszczenia będzie niezwykle proste. Dodatkowo gustowny zagłówek sprawia, że zarówno odpoczynek, jak i sen staną się niezwykle odprężające. Mebel występuje w dwóch wersjach – z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Alessio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test