Łóżko AZURRO NEW DESIGN
  • Łóżko AZURRO NEW DESIGN
  • Łóżko AZURRO NEW DESIGN
NEW DESIGN

Łóżko AZURRO NEW DESIGN tapicerowane

2 263,00 zł
Nowy produkt

Nowoczesne łóżko Azurro New Design z drewnianym motywem w panelu tylnym.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

W sypialni spędzamy średnio 1/3 doby, warto więc zadbać o to, by pojawiło się w niej przede wszystkim odpowiednie łóżko. Modele tapicerowane należą do bardzo wygodnych i eleganckich produktów. W kolekcji firmy New Design znajduje się m.in. łóżko Azurro. Jego masywna rama umieszczona jest na niskich nóżkach, a nad całością góruje wysokie wezgłowie otoczone drewnianą ramą. Panel tylny jest pikowany więc stanowi idealne podparcie podczas siedzenia w łóżku. Klient może wybrać dowolny kolor i rodzaj tkaniny obiciowej z szerokiego wachlarza wzorów oferowanych przez producenta. Jej połączenie z elementem drewna daje zaskakujące efekty. Możliwość wyboru sprawia, że każde łóżko wykonane dla klienta jest na swój sposób unikatowe. Łóżko Azurro New Design to solidny model dostępny w trzech topowych rozmiarach. Klient może zmienić także rodzaj nóżek i zamówić produkt wyposażony w pojemnik na pościel. Łóżko najlepiej prezentuje się w dużych sypialniach. Wysoka jakoś wykonania i dobrej jakości materiały gwarantują bardzo długą żywotność produktu.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Azurro New Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN