Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane
  • Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane

Łóżko HYGGE PLUS EKODOM drewniane

4 917,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie łóżko Hygge Plus Ekodom drewniane o parametrach modelu kontynentalnego.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Hygge Plus to drewniane łóżko z tapicerowanym wezgłowiem o wysokości 115 cm. Miękki panel tylny sprawia, że oparcie jest bardzo wygodne. Jego funkcjonalność docenią szczególnie osoby lubiące czytać przed snem lub oglądać TV. Wezgłowie może być obite jednym z wielu materiałów Fargotex do wyboru. Łóżko Hygge Plus wyróżnia unikatowy design. Model pozbawiony jest tradycyjnych nóg, dzięki czemu uzyskano wrażenie unoszenia się produktu nad podłożem. Wszystkie dolne krawędzie są zaokrąglone, co zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania produktu. W łóżku Hygge Plus zastosowano solidne, metalowe mocowania. Produkt posiada głęboki pojemnik z solidnym dnem (płyta MDF), który mieści się pod stelażem na gazowych siłownikach.

UWAGA! Łóżko dostarczana jest jako komplet elementów do samodzielnego montażu. Do modelu osobno dokupić należy materac. Podczas zamawiania w „informacjach dodatkowych” należy podać kolor wybranego materiału obiciowego.

Łóżko Hygge Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test