Pojedyncze łóżka Tonja Tartka Meble drewniane w wybarwieniu sosna bez szuflady
  • Pojedyncze łóżka Tonja Tartka Meble drewniane w wybarwieniu sosna bez szuflady
  • Podwójne łóżka Tonja Tartka Meble drewniane w wybarwieniu sosna bez szuflady

Łóżko TONJA TARTAK MEBLE drewniane

1 139,00 zł

Solidne łóżko Tonja Tartak Meble wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego.

Rozmiar:
Szuflada:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Komfortowe łóżko Tonja Tartak Meble drewniane to mebel wyróżniający się solidnością i bardzo atrakcyjnym wyglądem. Wykonane jest w całości z trwałego drewna sosnowego, co czyni je niezawodnym meblem na lata. Na uwagę zasługuje atrakcyjny zagłówek tego łóżka, który podkreśla wyjątkowy charakter mebla, jednocześnie dodając konstrukcji lekkości, a dodatkowo wpływając korzystnie na komfort użytkowania. Łóżko Tonja Tartak Meble drewniane dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – sosna i biały, więc można dostosować je do posiadanej aranżacji wnętrza i własnych preferencji. Dostępne wymiary wewnętrzne łóżka to: 90/140/160/180x200 cm (zewnętrzne: szerokość + 5,5 cm, długość 223 cm). Model zakupić można w wersji bez szuflad lub z praktycznymi szufladami podstelażowymi (1 szuflada w łóżku o szerokości 90 cm i po dwie szuflady w modelach szerszych). Szuflady w całości zabudowują część przyziemną, stanowiąc przydatny schowek na pościel, dodatkowe koce czy poduszki, a także zabawki.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Tonja Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test