Łóżko TORINO TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko TORINO TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko TORINO TARTAK MEBLE drewniane

869,00 zł

Drewniane łóżko Torino Tartak Meble dostępne w dwóch wybarwieniach do wyboru.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wyjątkowe łóżko Torino Tartak Meble drewniane to udane połączenie wysokiej trwałości, walorów wizualnych oraz komfortu wypoczynku. Mebel prezentuje się atrakcyjnie. Wykonany jest z wysokojakościowego drewna sosnowego i dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – może być wykończony w kolorze sosny lub w kolorze białym. Drewniane łóżko Torino Tartak Meble nie posiada szuflady, przez co prezentuje się lekko i nie przytłacza przestrzeni. Na uwagę zasługują jego lekko zwężane ku ziemi nogi, a także atrakcyjny zagłówek, zapewniający jednocześnie komfortowy wypoczynek. Dostępne są modele jedno- i dwuosobowe tego łóżka o wymiarach wewnętrznych: 90/140/160/180x200 cm. Wymiary zewnętrzne łóżka są niewiele większe, jest to model niezabierający zbędnej przestrzeni – do szerokości każdego modelu należy dodać zaledwie 6 cm, a do długości 10 cm. Łóżko, ze względu na swój minimalistyczny styl, bardzo dobrze pasować będzie do różnych aranżacji sypialni, w tym również do wnętrz o niewielkim metrażu.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Torino Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test