Łóżko ESPACIO FL TARTAK MEBLE drewniane

3 499,00 zł

Drewniane łóżko Espacio Fl Tartak Meble wykonane z drewna dębowego z wygodnym zagłówkiem.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Ciekawe łóżko Espacio FL Tartak Meble drewniane to propozycja, która łączy w sobie walory użytkowe i wizualne. Mebel jest nowoczesny i zaskakuje udanym połączeniem materiałów. Jego metalowa podstawa w kolorze czarnym to cztery nogi o ciekawym kształcie. Podtrzymują one stelaż wykonany z wysokojakościowego drewna dębowego w kolorze olejowanego dębu, który uzupełniono o gustownie tapicerowany zagłówek z luksusowymi, ozdobnymi przeszyciami. Takie połączenie materiałów jest bardzo udane i korzystnie wpływa na całościowy odbiór wizualny mebla. Na uwagę zasługują również zdobienia stelaża w postaci ciekawych wycięć. Łóżko Espacio FL Tartak Meble nie posiada w komplecie szuflady, przez co przestrzeń pod materacem pozostaje wolna, a pomieszczenie wygląda na przestronniejsze. Dostępne są modele o wielkości wewnętrznej 140/160/180x200 cm. By otrzymać wymiary zewnętrzne łóżka, należy do wymiarów wewnętrznych poszczególnych modeli dodać odpowiednio 17 cm na długości i 9 cm na szerokości.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Espacio Fl Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test