Chat with us, powered by LiveChat Łóżko OSLO PLUS EKODOM

Łóżko OSLO PLUS EKODOM

6 071,00 zł

Stylowe łóżko Oslo Plus Ekodom z możliwością modyfikacji koloru ramy i pojemnikiem otwieranym od frontu mebla.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Wezgłowie:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Klasyczne łóżko Oslo Plus z kolekcji Ekodom umożliwia jego maksymalne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Producent pozostawia do wyboru rodzaj drewna, z jakiego zostanie wykonana podstawa (olchowe lub dębowe o grubości deski do 4 cm), jego wybarwienie oraz wersję wyglądu zagłówka spośród aż pięciu propozycji. Dużym atutem łóżka Oslo Plus Ekodom jest wyposażenie go w pokaźny pojemnik na pościel, otwierany wyłącznie od frontu mebla. Dzięki niemu można zyskać dodatkową przestrzeń na kołdry, poduszki, ale i przedmioty codziennego użytku, niekonieczne przeznaczone do ekspozycji, na przykład dziecięce zabawki, czy ubrania wierzchnie, które nie zawsze mieszczą się w szafie. Dodatkowo wspomniany zagłówek łóżka Oslo Plus pokryto trwałą tkaniną, dlatego pozostanie on w dobrej kondycji przez długi czas.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Oslo Plus Ekodom
Rodzaje wezgłowii Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test