Łóżko CALM TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko CALM TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko CALM TARTAK MEBLE drewniane

2 480,00 zł

Klasyczne łóżko drewniane Calm Tartak Meble w wielu standardowych rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wyjątkowo łóżko Calm Tartak Meble drewniane, jak sama nazwa już sugeruje, niemal stworzone jest, by sprzyjać komfortowemu wypoczynkowi, wyciszeniu i regeneracji po całym dniu aktywności. Mebel posiada bardzo solidną formę – na szczególną uwagę zasługują jego masywne nogi, które podtrzymują cały stelaż, a całość uzupełnia elegancki zagłówek, który pełni również funkcję użytkową, zabezpieczając ścianę przed zabrudzeniem i stanowiąc dobre oparcie dla poduszek. Łóżko Calm Tartak Meble nie posiada szuflady, więc przestrzeń podmateracowa jest wolna, dzięki czemu zapewniono swobodny przepływ powietrza. Mebel wykonany jest z drewna bukowego, które znane jest z wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Łóżko dostępne jest w dwóch atrakcyjnych wariantach kolorystycznych – buk lub biel. Wybierać można spośród modeli dedykowanych do materacy o wymiarach 140/160/180x200 cm, natomiast wymiary całej konstrukcji łóżka CALM to +9 cm w szerokości i +17 cm w długości.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Calm Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test