Łóżko NOVA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko NOVA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko NOVA TARTAK MEBLE drewniane

595,00 zł

Drewniane łóżko Nova Tartak Meble o prostej konstrukcji dostępne w kilku wybarwieniach do wyboru.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wygodne łóżko Nova Tartak Meble drewniane równie korzystnie odnajdzie się w pokoju młodzieżowym, jak i sypialni osoby dorosłej czy pary. Mebel wyróżnia się prostą konstrukcją i solidną formą, która zapewni komfortowy wypoczynek zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. Mebel wykonany jest z drewna sosnowego, jednego z najchętniej wybieranych materiałów drewnianych, który wyróżnia się walorami wizualnymi i wysoką trwałością. Cienkie nogi połączone z podwyższonym zagłówkiem i częścią frontową łóżka sprawiają, że konstrukcja wygląda lekko, a opływowe kształty dodatkowo wzmacniają ten efekt. Drewniane łóżko Nova Tartak Meble dostępne jest w kolorze białym lub sosnowym i nie posiada szuflady, przez co część pod materacem jest wolna, zapewniając swobodny przepływ powietrza. Dostępne są modele o różnych wymiarach. Możliwe wewnętrzne wymiary 90/140/160/180x200 cm należy powiększyć o 8 cm, by uzyskać szerokość zewnętrzną konstrukcji, a także o 5 cm, by uzyskać długość zewnętrzną łóżka.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Nova Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test