Łóżko Gotland Ekodom drewniane
  • Łóżko Gotland Ekodom drewniane

Łóżko GOTLAND EKODOM drewniane

2 308,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko Gotland Ekodom wykonane z wysokiej jakości litego drewna olchowego. Dostępne w 7 wersjach kolorystycznych.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Gotland to solidne i praktyczne łóżko, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wysokie oparcie łóżka zachęca do wypoczynku przy książce. Wezgłowie posiada obicie z materiału, pozwalające na komfortowy wypoczynek, bez konieczności używania poduszki, przy opieraniu się o ramę mebla. Materiał z jakiego je wykonano to lite drewno olchowe, o grubości deski do 3 cm. Dostępne w 6 kolorach i 7 standardowych wymiarach. Dodatkowo można również zamówić łóżko Gotland razem z szufladą na pościel. Szuflada posiada dwa wymiary do wyboru – na 2/3 łóżka (odpowiednia do łóżek posiadających stoliki nocne) lub na całość.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie. Przy składaniu zamówienia, prosimy o podanie, w "informacjach dodatkowych", koloru obicia wezgłowia.

Łóżko Gotland Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test