Łóżko VERONA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko VERONA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko VERONA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko VERONA TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko VERONA TARTAK MEBLE drewniane

2 390,00 zł

Klasyczne drewniane łóżko Verona Tartak Meble dostępne w wielu wybarwieniach drewna: białe, buk, dąb olej, dąb rustical lub dąb sonoma.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie łóżko Verona Tartak Meble drewniane to konstrukcja, która robi wrażenie. Na uwagę zasługują szerokie nogi tego łóżka, a także jego zagłówek, przypominający nieco paletową konstrukcję. Mebel w modelu Verona wykonany może być z drewna bukowego lub drewna dębowego, zależnie od indywidualnych preferencji. Obie wersje wyróżniają się wysoką wytrzymałością i doskonałą prezencją. Dostępne są również różnorodne opcje kolorystyczne, w tym kolor buku lub bieli, a także dębu olejowanego, dębu rustical bądź dębu sonoma, co sprawia, że łóżko dopasować można do wielu różnorodnych stylów aranżacji. Łóżko Verona Tartak Meble zamówić można w różnych wielkościach, zależnie od własnych potrzeb i dostępnego w sypialni miejsca. Wybierać można spośród dostępnych wielkości dedykowanych do materacy o wymiarach 140/160/180x200 cm. Szerokość zewnętrzna łóżka jest o 4 cm większa, a długość zewnętrzna o 14,5 cm większa. Zestaw nie zawiera szuflady, zostawiając przestrzeń pod materacem wolną.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Verona Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test