Chat with us, powered by LiveChat Łóżko BERGAMO PLUS EKODOM drewniane

Łóżko BERGAMO PLUS EKODOM drewniane

3 563,00 zł

Łóżko Bergamo Plus Ekodom z drewna dębowego lub olchowego do wyboru. Łóżko dostępne z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Bergamo Plus marki Ekodom to solidny mebel na lata. Łóżko zostało wyposażone w praktyczny pojemnik, który ułatwi przechowywanie pościeli lub innych sypialnianych tekstyliów. Łóżko Bergamo Plus wykonane zostało z najwyższej jakości drewna olchowego lub dębowego o grubości do 4 cm. Łóżko Bergamo Plus odznacza się prostą, ascetyczną formą, która wpisze się zarówno w minimalistyczne, nowoczesne wnętrza, jak i te w stylu retro, rustykalnym czy klasycznym. Wezgłowie pozwala na wygodne podparcie się podczas np. czytania czy też oglądania telewizji. Dzięki możliwości otwierania pojemnika od frontu lub boku łóżka, model Bergamo Plus będzie funkcjonalnym meblem nawet do wąskiej sypialni – niezależnie od jego ustawienia, będziemy mogli w wygodny sposób z niego korzystać.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka - szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Bergamo Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test