Chat with us, powered by LiveChat Łóżko DOLORES COMFORTEO tapicerowane

Łóżko DOLORES COMFORTEO tapicerowane

1 582,00 zł

Stylowe łóżko Dolores Comforteo z pikowanym wezgłowiem dostępnym w trzech rozmiarach.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Luksusowe łóżko tapicerowane Dolores Comforteo wręcz zachęca do chwili wypoczynku. Uwagę zwraca jego ozdobnie pikowany zagłówek, który prezentuje się elegancko i stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Wysokość zagłówka można dostosować do własnych preferencji, gdyż możliwe są do wyboru aż 3 opcje w tym przypadku: zagłówek o wysokości 86 cm, 106 cm lub 120 cm. Mebel osadzony jest bardzo nisko nad ziemią – wspiera się na niewielkich stopkach. Kolor tapicerki, jaką posiadać będzie mebel, wybrać można samodzielnie spośród szerokiej gamy materiałów pogrupowanych na 5 różnych kategorii (I, II, III, IV, V). Warto też zaznaczyć, że dostępne są łóżka Dolores Comforteo o różnych wymiarach do wyboru, więc sprawdzą się jako modele jednoosobowe i dla pary, ponadto łatwo wkomponować je w sypialnie o różnej wielkości. Mebel oferowany jest w następujących wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200 oraz 120x200, a także 140x200, 160x200 i 180x200. Na tym możliwości personalizacji tego łóżka się nie kończą, gdyż wybierać można również spośród elementów opcjonalnych – mebel ten oferowany jest w opcji bez pojemnika na pościel lub z praktycznym pojemnikiem, zależnie od potrzeb użytkownika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Dolores Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test