Chat with us, powered by LiveChat Łóżko ARIANA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko ARIANA COMFORTEO tapicerowane

1 824,00 zł

Proste łóżko Ariana Comforteo z wygodnym i oryginalnym wezgłowiem. Łóżko dostępne w wielu wersjach kolorystycznych tkanin obiciowych.

Rozmiar:
Tkanina:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nietypowe łóżko Ariana Comforteo bardzo dobrze odnajdzie się między innymi we wnętrzach loftowych czy industrialnych, ale i w innej stylistyce powinno sprawdzić się bez problemu. Mebel prezentuje się bardzo lekko, co niewątpliwie zawdzięcza stelażowi, który osadzony jest w przedniej części na dość wysokich, smukłych nogach. Kontrastuje z tym nieco masywny, przeszywany w pionie i poziomie zagłówek, dający wrażenie niesamowitej miękkości i luksusu. Zagłówek sięga do ziemi i to na nim w tylnej części wsparty jest stelaż łóżka Ariana. Konstrukcja osadzona jest na tyle wysoko, że swobodnie przepływa pod nią powietrze, poza tym sprzątanie w okolicy łóżka i pod nim nie będzie stanowić problemu, co ułatwi utrzymanie porządku w miejscu wypoczynku. Łóżko dostępne jest bez pojemnika na pościel, natomiast użytkownik wybrać może jego wielkość spośród aż 7 możliwych wersji wymiarowych. Dostępne wielkości łóżka to: 80x200 i 90x200, 100x200 i 120x200, a oprócz tego 140x200, 160x200 i 180x200. Tapicerowane łóżko Ariana Comforteo może mieć rodzaj i kolor obicia dostosowywany do preferencji użytkownika. Do wyboru są materiały obiciowe pogrupowane w aż 5 różnych kategorii (I, II, III, IV, V).

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Ariana Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test