Chat with us, powered by LiveChat Łóżko CLARA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko CLARA COMFORTEO tapicerowane

3 146,00 zł

Luksusowe łóżko Clara Comforteo z wygodnym i stylowym zagłówkiem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Luksusowo prezentujące się łóżko tapicerowane Clara Comforteo nie da przejść obok siebie obojętnie. Doskonale odnajdzie się we wnętrzach szykownych i pełnych klasy zarazem. Mebel posiada bardzo atrakcyjny zagłówek, którego elementem charakterystycznym jest ozdobne, faliste ścięcie w górnej części, które szczyt osiąga na środku szerokości łóżka. Konstrukcja zagłówka sięga aż do ziemi i to na niej w tylnej części opiera się stelaż. W części przedniej natomiast bryła opiera się na niewielkich, okrągłych, delikatnie zdobionych nogach, co podkreśla wyjątkowość całego projektu. Mebel osadzony jest nisko i wykonany w taki sposób, że wręcz zachęca do chwili błogiego wypoczynku. Łóżko Clara Comforteo tapicerowane dostępne jest w wymiarach 140x200, 160x200 i 180x200, więc sprawdzi się zarówno w większych, jak i w mniejszych sypialniach. Wybrać można model z dwoma pojemnikami na pościel (stelaż + siłowniki gazowe). Projekt dostosować można do własnych preferencji, decydując o jego kolorystyce. Dostępnych jest 5 grup tkanin (I, II, III, IV, V), spośród których można wybrać odpowiedni rodzaj tapicerki, dopasowując tym samym łóżko do planowanej aranżacji sypialni.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem.

Łóżko Clara Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test