Łóżko NAOMI LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI LUX NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko NAOMI LUX NEW DESIGN tapicerowane

1 389,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko Naomi Luxe New Design z delikatnymi przeszyciami na wezgłowiu.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko Naomi Lux to doskonały przykład tego, że łóżka tapicerowane bardzo dobrze prezentują się w nowoczesnym wydaniu. Do solidnej ramy zamontowane jest wezgłowie lekko zaokrąglone na górze, które stanowi o oryginalności produktu. Jest wysokie, a wrażenie smukłości nadają mu specjalne przeszycia dzielące go na cienkie pionowe pasy. Łóżko Naomi Lux występuje w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych. Należy dobrać do niego odpowiadające nam nóżki z linii Standard lub dokupić ich wersję Prestige. Można zdecydować się również na wariant z wewnętrznym miejscem na pościel. Łóżko Naomi Lux wykonane jest z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość przez lata. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zmiany wymiarów łóżka oraz wysokości jego boków i wezgłowia.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Naomi Lux

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN