Łóżko AVANTI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko AVANTI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko AVANTI NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko AVANTI NEW DESIGN tapicerowane

1 361,00 zł
Nowy produkt

Oryginalne łóżko Avanti New Design z delikatnym pikowaniem i wielu tkaninach obiciowych do wyboru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Chcąc wybrać łóżko, które będzie idealnie pasowało do naszej sypialni, warto pochylić się nad propozycjami od marki New Design. Ich nieprzecenioną zaletą jest możliwość wybrania dowolnego koloru i rodzaju materiału spośród bardzo bogatego katalogu wzorników. Cechuje je także ponadczasowa elegancja i trwałość. Łóżko Avanti New Design posiada wysokie wezgłowie, które z powodzeniem może służyć jako oparcie. Jest ono subtelnie pikowane w niestandardowy sposób i można w nie wpasować klasyczne guziki lub gustowne kryształy. Łóżko Avanti dostępne jest również w wersji wzbogaconej o funkcjonalny pojemnik znajdujący się pod stelażem. Umieszczając w nim pościel zaoszczędzimy sporo miejsca i wprowadzimy porządek do sypialni. Do łóżka dopasować możemy także nóżki z linii Standard lub Prestige. Jeśli wymiary łóżka Avanti w wersjach standardowych nie wpasują się w przestrzeń naszej sypialni, producent oferuje wykonanie modelu pod indywidualne zamówienie. W takim wypadku zmianom mogą ulec: wysokość boków i wezgłowia oraz wymiary ramy na materac.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Avanti New Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN