Chat with us, powered by LiveChat Łóżko SAVANNA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko SAVANNA COMFORTEO tapicerowane

1 245,00 zł

Oryginalne tapicerowane łóżko Savanna Comforteo ze stylowym wezgłowiem oraz możliwością dostosowania mebla do własnych potrzeb.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Ciekawe łóżko tapicerowane Savanna Comforteo doskonale pasować będzie do wnętrz nowoczesnych. Spełni oczekiwania osób, które w meblach poszukują nie tylko praktyczności czy solidności, ale też dopracowanego designu, który dopełni aranżację. Mebel wstawić można zarówno do pokoju młodzieżowego, jak i do sypialni singla lub pary, gdyż oferowany jest w różnych wersjach rozmiarowych do wyboru: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Jego konstrukcja osadzona jest nisko przy ziemi na niewielkich nogach, ale mimo to nie prezentuje się masywnie, co jest zasługą ciekawego zagłówka z ozdobnymi pikowaniami. Wysokość zagłówka można wybrać samodzielnie – dostępne są wysokości 86 cm, 106 cm i 120 cm. Osoby, które poszukują miejsca do przechowywania pościeli, mogą wybrać wariant łóżka z praktycznym pojemnikiem, ale mebel dostępny jest też w wariancie bez tego pojemnika. Łóżko Savanna Comforteo może mieć ponadto obicie dostosowane do posiadanej już aranżacji wnętrza. Wybierać można spośród tkanin obiciowych, które zostały posegregowane na 5 różnych grup (I, II, III, IV, V). W ten sposób uzyskać można wersje, które ostatecznie będą znacznie różnić się wyglądem.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Savanna Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test