Łóżko LORENZO NEW NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LORENZO NEW NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LORENZO NEW NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko LORENZO NEW NEW DESIGN tapicerowane

2 792,00 zł
Nowy produkt

Tapicerowane łóżko Lorenzo New Design w dużych rozmiarach z estetycznym pikowaniem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Lorenzo New to niskie łóżko z delikatnym, pikowanym obiciem. Jego prostota idealnie wpasuje go w minimalistyczne, nowoczesne wnętrza. Pomimo braku wyszukanych zdobień, zachwyca swoją estetyką. Łóżko posiada szerokie panele boczne zwiększające powierzchnię i wytrzymałość produktu. Uwagę zwraca całościowe pikowanie w niewielkie kwadraty. Łóżko Lorenzo New posiada stosunkowo niskie wezgłowie i dopasowane do niego tapicerowane nóżki o wysokości 7 cm. Konstrukcja jest wytrzymała i zapewnia wypoczynek w komfortowych warunkach. Łóżko jest wykańczane według wskazówek klienta odnośnie rodzaju i kolorystyki tkaniny. Ze względu na szerokie ramy, może przytłaczać małe pomieszczenia. Jest trwałe i wykonane z materiałów dobrej jakości. Występuje również w wariancie z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel, gdzie wysokość boków wynosi tylko 25 cm.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu.

Lorenzo New

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN