Łóżko CLASSIC LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko CLASSIC LUX NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko CLASSIC LUX NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko CLASSIC LUX NEW DESIGN tapicerowane

1 467,00 zł
Nowy produkt

Tapicerowane łóżko Classic Lux New Design z estetycznym, gładkim zagłówkiem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko Classic Lux od marki New Design to połączenie klasycznego łóżka tapicerowanego z nowoczesnym designem. Uwagę przyciąga jego masywne wezgłowie delikatnie zakrzywione w partii górnej. W środkowej części posiada przeszycie dzielące je na dwie części. Panel tylny jest bardzo miękki dzięki czemu można się o niego wygodnie oprzeć. Całość łóżka Classic Lux utrzymana jest w łagodnym i stonowanym stylu. Model występuje w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych. Każdy może stworzyć dzięki temu produkt na miarę swoich potrzeb. Do wyboru jest wersja klasyczna łóżka lub z unoszonym stelażem pod którym znajduje się miejsce na pościel. Do własnego gustu dopasować można też model nóżek, które ozdobią minimalistyczną konstrukcję. Te w wersji Prestige należy dokupić oddzielnie. Producent oferuje wykonanie łóżka Classic Luxe w nietypowych wymiarach obejmujących również wysokość części bocznych i panelu tylnego. Klasyczny styl sprawia, że mebel odnajduje się doskonale w każdym wnętrzu.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Classic Lux

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN