Łóżko TAILOR SEALY tapicerowane
  • Łóżko TAILOR SEALY tapicerowane
SEALY

Łóżko TAILOR SEALY tapicerowane

3 390,00 zł
Nowy produkt

Solidne i eleganckie łóżko tapicerowane.

Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Tailor jest modelem, który możemy w dużym stopniu projektować wedle własnego gustu. To tapicerowane łóżko dostępne jest w wielu materiałach obiciowych, pośród których z pewnością odnajdziemy kolor pasujący do aranżacji sypialni. Wysokie i stylowe wezgłowie występuje w trzech wariantach. Może być delikatnie przeszyte i tworzyć harmonijne prostokąty lub posiadać subtelne przepikowanie albo klasyczną ozdobę w postaci guzików. Perfekcyjne wykończenie mebla w każdym detalu sprawia, że żadna ze zszywek nie jest widoczna, a podział na dwie podstawy jest niedostrzegalny. Do modelu dopasować należy jeden spośród trzech kolorów nóżek. Mebel cechuje się bardzo solidną konstrukcją oraz łatwym montażem niewymagającym użycia narzędzi. Łóżko zostało wyprodukowane w Polsce i jest objęte pięcioletnią gwarancją producencką. Model występuje w trzech standardowych wymiarach: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Podczas zamawiania w rubryce "informacje dodatkowe" należy podać wybrany rodzaj wezgłowia, nóżek oraz tkaniny obiciowej. Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka

Łóżko Tailor

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
SEALY