Łóżko Albino Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Albino Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Albino Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Albino Bed Design tapicerowane

Łóżko ALBINO BED DESIGN tapicerowane

1 919,00 zł

Klasyczne łóżko tapicerowane Albino Bed Design z możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Tapicerowane Łóżko Albino Bed Design to idealna przestrzeń do zdrowego odpoczynku oraz higienicznego snu. Łóżko z łatwością można dopasować do różnego rodzaju wnętrz. Dzięki jego uniwersalności świetnie sprawdzi się zarówno w chłodnych nowoczesnych pomieszczeniach, jak i kolorowych przestrzeniach boho, uzupełnione o stylowe poduszki lub koce. Klasyczny minimalistyczny zagłówek sprawia, że Łóżko Albino jest idealnym modelem do aranżacji w wielu motywach przewodnich sypialni. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem, a także bez pojemnika. Łóżko tapicerowane Albino dostępne jest z chromowanymi nóżkami oraz wieloma wersjami kolorystycznymi tkanin.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Albino Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test